top of page
Copy of Copy of Copy of Copy of Natural

Luna Çemberi

Ay döngüleri bir tohumun döngüsüne benzer: tohum bir çiçeğe dönüşür, sonra çiçek açar ve sonra ölür. Ay'a uyum sağladıktan sonra, varoluşundan gelen güçleri aktive edebiliriz. Luna; bilgelik, sezgi, doğum, ölüm, reenkarnasyon ve spiritüel bağlantıyı sembolize eder. Güçlü bir dişil enerjidir. Ay, aynı zamanda en derin kişisel ihtiyaçlarımızı da temsil eder. Sevgi ve şefkat. Kendimize daha iyi bağlanmak için Ay döngüsünün bilgi ve enerjisini kullanabiliriz.

~

Ay döngüsünün her aşaması benzersiz bir görsel karakteristik ve spiritüel anlama sahiptir. Onun döngüsel seyri, içimizdeki yaşamın ritmini de gösterir.

 

~

Sizleri her ay 2 kere yapacağımız Astrolojik yaklaşımların ve Evrensel öğretilerin harmanlandığı  Luna Çemberlerine  davet ediyoruz. 

Doğum haritalarınız üzerinden nasıl etkileneceğinizi öğrenerek bu süreci verimli geçirmeniz için bilgiler alacağınız, birbirimize şefkatli bir şekilde destek olacağımız ve içimizdeki ışığı yükseltmek adına buluşacağımız döngülerin dileğiyle bu çemberi sizlere açıyoruz..

~

Bu 3 gün sürecek olan çemberlerimizde;

 

İlk günümüzde; tanışıp kaynaşacağız, Ay döngümüz hakkında detaylı bilgilerle kendimizi aydınlatacağız.

İleriki dönemlerde yeni üyelerimizle tanışma ve kaynaşma günümüz olacak. Kalıcı üyelerle yeni üyeler birbirleriyle kaynaşacaklar.

Ay’ın o dönemki Astrolojik ve ruhsal etkisinden bahsedip ilk günümüzü sonlandıracağız.

 

İkinci günümüzde; Üyeler ile sohbetimize başlayıp çemberimizdeki konumuzu pekiştireceğiz ve meditasyonumuzla beraber içsel yolculuğumuzda ilerleyeceğiz.

Ay’ın ışığıyla bir olacağız. Ayşegül'ün (@aysegulrsy) rehberliğindeki meditasyonumuz Ay döngüsünün enerjisine, etkisine ve ihtiyacına göre şekillenecektir.

 

Üçüncü günümüzde; Hislerimizi, deneyimlerimizi paylaşacağız, kafamızda kalan soruları cevaplayacağız ve tekrar başka bir döngüde buluşmak üzere vedalaşacağız..

~

Bu gruplar Whatsapp uygulaması üzerinden oluşturulacaktır. Her sabah günün astrolojik bilgileri grup üzerinden paylaşılacaktır. Bilgi paylaşımına açık olacak grubumuzda iletişim aktif bir şekilde ilerleyecektir. Görüşmeler ise Zoom uygulaması üzerinden yapılacaktır. Görüşme linklerimiz Whatsapp grubu üzerinden yollanacaktır. 

​~

Luna Çemberi'ne katılım ücreti 600 liradır.

bottom of page