top of page

27 nisan akrep dolunayı; kaosun içindeki cevherİnsan, konfor alanının içindeyken her şey yolundadır. Tanıdığı, bildiği ve çaba harcamak zorunda olmadığı bir yaşamın içindedir. Ne zaman bir sorun çıkar kişi, çözüm aramak zorunda kalır.

Bu yüzden;

Sorun çıkmazsa çözüm aramazsın.

Zorluk yaşamasan mücadele etmezsin.

Kişisel sınırların ihlale uğramazsa önemini bilemezsin.

Kaosu deneyimlemeden huzurun kıymetini anlamazsın.

Sevmeden sevgiyi öğrenemezsin.

Ağlamadan gülmenin, değersiz hissetmeden değeri, öfkelenmeden sakinliği...

Yaşamadan tam olarak anlamayacaksın.


İşte bu yüzden bazen hatırlatılır. İnsan potansiyelini görsün, konfor alanından çıkıp kendini geliştirsin, çözüm arasın bakış açısı değişsin, kendine bir şeyler katsın olduğu yerde saymasın.


27 Nisan saat 06:31'de gerçekleşecek beklenmeyeni bekle gezegeni Uranüs'ün başrolde olacağı Akrep Dolunayı, aydınlattığı gerçekler, yaşattığı ani gelişmelerle bize; potansiyelimizi gösterecek, sınırlarımızı hatırlatacak, ne için mücadele ettiğimizi gösterecek ve kaosun içindeki cevheri bulabilmemizi bekleyecek.


Akrep semboliğinin küllerinden yeniden doğan Anka Kuşu olduğunu unutmamak gerek. Yaşadığımız her önemli olayda ölsek de yeniden doğacak gücümüz her zaman vardır.


Özellikle Boğa, Akrep, Aslan, Kova yerleşimi olanları daha fazla etkileyecek bu Dolunay, hepimize şifa olsun!25 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page