top of page

31 Ocak - 22 Şubat Kova'da Merkür Retrosu31 Ocak günü retroya başlayan Merkür, 22 Şubat günü durağan pozisyonu da bitirerek ileri hareketine başlıyor. İletişimde işler yoluna girmeye başlıyor. Peki retro sürecinde bizi neler bekliyor?


Merkür'ün Kova burcundaki gerilemesinde ya geçmişteyiz ya gelecekte, ANda kalabilmek bizim için çaba isteyen bir süreç olabilir.


Ara ara durup ne yaptığınızı fark edin. Çevrenizde neler var? Renkler, sesler, şekiller... Temas ettiğiniz her şeyi fark edin. Fark edin ki kendinizi AN'a çekin.


Merkür retrosunda bilinen bir gerçek de eski sevgililerin dönmesidir. Kova'daki retroda sadece sevgililer değil, eski arkadaşlıklar da canlanabilir. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınız aklınıza düşebilir. Retro etkisiyle, yaparım diye ertelediğiniz idealleriniz de sizi ziyarete geliyor. Bakalım bu sefer onu gerçekleştirmeye hazır mısın...


Merkür retrosu herkesin görevini gerçekleştirdiği bir zamandır. Bu süreçte hayatımıza görevi olan insanlar çekilir. Anlamadığımız konular, fark edemediğimiz olaylar tekrar açılır ki bu sefer fark et diye. Fark et ki değişimini başlat. Fark et ki geleceğini değiştir.


Retroyu detaylıca anlattığım podcast yayında!
14 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page