top of page

9 -15 kasım haftası; mars retrosu bitiyor!

Güncelleme tarihi: 8 Kas 2020


Uzuuun zamandır devam eden cesaret, savaş ve motivasyon kaynağımız Mars, retrosunu 15 Kasım itibariyle bitiyor. Ohh dediğinizi duyuyorum çünkü bir süredir adım atamıyorduk, yeni bir şeye başlayamıyorduk, elimiz kolumuz kalkmıyordu. Ancak o zamana kadar dikkat etmemiz gerekenler var tabi... 9 Kasım Pazartesi günü sevgi gezegenimiz Venüs ile savaş gezegenimiz Mars arasında bir zorluk var. Venüs - Mars karşıtlığında özellikle eril - dişil enerjimizde fark edemediğimiz dengesizlikleri farkındalıkları yaşamamız oldukça olası. İlişkiler zaten bu hafta oldukça önemli bir dönemeçte! Bu hafta ilişkilerimizi daha iyi gözlemleyelim. İçerde ne varsa dışarda o var... Fark etmemiz gerekenleri birinin derdine cevap verirken ya da bir olayı gözlemlerken öğrenebiliriz. Evrenin işaretlerini görmeye niyet edelim!


13 Kasım'da Jüpiter ile Plüto arasında 22 derecede bir kavuşumu gerçekleşecek. 4 Nisan ve 30 Haziran tarihlerinde de yaşadık bu kavuşumu. Sizi neler beklediğini merak ediyorsanız o tarihlerde hayatınızda yaşadığınız olayları düşünebilirsiniz.


13 ve 14 Kasım'da Mars retroyu bitirmek üzere 'durağan' pozisyonda olacak. Durağan demek ne ilerliyor ne geriliyor, pasaport kontrolü için sırada demek :) Tabii bu süreçte çok heyecanlı, biraz da aksi, işler güçler onu bekler... Tatilden işinize dönüş gibi düşünün. Şaka bi yana durağan pozisyonda işler çok çok daha yavaş hatta hiç geçmiyor gibi hissettirebilir, eliniz kolunuz kalkmıyor gibi olabilir. Sakin olun, sadece 2 güncük daha sabır... Yaşadıklarınıza sevgiyle kucak açın. Her şey olması gerektiği şekilde oluyor, biliyorsunuz.


Ve 15 Kasım'a uyandığınızda Mars retroyu bitirmiş olacak. Aynı gün semada bir yeniay yükselecek... Bizi yeniden başlamaya, fark ettiklerimizle yeni bir rota oluşturmamıza, öğrendiğimiz teslimiyetle ilerlememize yardımcı olacak. Şifa olsun!

50 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page