top of page

Sen Bir Tanrıçasın Eğitim Programı 9 Aralık'ta Başlıyor!

Luna Çemberlerinden sonra Ayşegül ile güçlerimizi birleştirip güzel kadınlarımız, Tanrıçalarımız için bir şeyler yapalım istedik. (Erkeklerimizi unutmadık onlar için de planlamalara başladık!) 9 Aralık Perşembe günü saat 20:30'da Zoom üzerinden başlayacak programımız, 24 Şubat Perşembe günü sona erecek. Birbirimizin elinden tutacağımız 3 aylık sürecin astroloji kısmında; önemli dolunay/yeniay, gezegen açıları, Venüs ile Merkür retrolarıyla içselleşecek, haritamızdaki Venüs, Lilith, Ay ve Şiron'u tanıyarak dişiliğimizle bağ kuracağız.


Bu sen misin?

Korkusuzca tüm feminen gücünle ayakta durmaya hazırsın. Kendini özgürleştirme yolculuğunda kendini doğru bir şekilde desteklemeye hazırsın. Kurban olmaktan çıkıp yaratıcı olmak ve hayatının dizginlerini almak istiyorsun. Kendi gerçek varlığında ve vücudunda güvende hissetmeye hazırsın.

Kendini öz sevgiye ve öz şefkate açmaya hazırsın Sınırlarında güçlü ve net hissetmeye hazırsın.

Bir kadın olarak kabul edilmeye hazırsın. Kadınsı enerjine ve enkarnasyonuna derinden bağlanmaya hazırsın.

Adet döngünün sağlıklı ve dengeli olmasını istiyorsun

Ama aynı zamanda...

Asla yeterince iyi hissetmiyorsun veya "çok fazla" hissediyorsun (veya her ikisi). Cesareti kırılmış hissediyorsun çünkü birçok kez başarısız bir şekilde değişiklik yapmaya çalıştın.

Toplumun seni kurban haline getirmesinden çıkamıyorsun

Ne yaparsan yap bir değişim yaratamıyorsun.

İnsanlara karşı nefretin yükseliyor. Seni destekleyecek bir destek sistemin veya benzer düşünen bir topluluğun yok. Bunalmış hissediyorsun ve nereden başlayacağını bilmiyorsun.


Tüm evren kendine tamamen teslim olmuş olan kadına boyun eğer...

Bu eğitimde...

Özgüven öz saygı ve yüksek düzeyde öz-değeri nasıl somutlaştıracağınızı öğreneceksiniz Korkusuzca nasıl SEN olacağını öğreneceksiniz ve diğer İnsanların ne düşündüğünü daha az önemseyeceksiniz Kendinizi bir sonraki seviyeye ulaştırmanıza yardımcı olacak sağlıklı yapıları entegre edeceksiniz Kendinizi açık ve güçlü ifade etmek için pratik iletişim araçları öğreneceksiniz Duyguları hissetmenize ve serbest bırakmanıza yardımcı olan uygulamalarını öğreneceksiniz. Dişil enerjinin ne olduğunu, nasıl bütünleştirileceğini ve dişil özünüzü sağlıklı bir şekilde nasıl ifade edeceğiniz hakkında her şeyi öğreneceksiniz. Dişil gölge hakkında bilgi edineceksiniz, bu karanlık ifadelerde kendinizi nasıl seveceğinizi, dişil benliğinizin belirli bölümlerinin içselleştirilmiş yargısını serbest bırakacaksınız, kim olduğunuzun bütünlüğüne sahip olacaksınız. İçsel çocuğunuzla nasıl bağlantı kuracağınızı, içerideki küçük kızı nasıl rahatlatacağınızı, bir izin alanı yaratacağınızı öğreneceksiniz. Benliğiniz ve yaşadığınız zorluklar için şefkat duymayı öğreneceksiniz. Yaratıcı halinizi nasıl geri kazanacağınızı ve farklı yaşam durumlarında kendinize nasıl sahip olacağınızı öğreneceksiniz. Kendinizi ve vücudunuzu nasıl seveceğinizi öğreneceksiniz. Hayallerinizi başarılı bir şekilde gerçeğe dönüştürmek için tezahürü nasıl açığa çıkaracağınızı ve en iyi pratik araçlarını nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Kurban zihniyetinin üstesinden gelmeyi ve kendi gerçekliğinizin yaratıcısı olmayı öğreneceksiniz. Başkalarıyla VE kendinizle açık, sağlıklı ve şefkatli sınırlar belirlemeyi öğreneceksiniz. "Hayır" ınızı güç ve zarafetle geri almayı öğreneceksiniz.

Astrolojiyi günlük hayatınızda nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz. Astrolojide dişil enerjinin yöneticilerini öğreneceksiniz ve astroloji araciliğiyla kadın benliğinizi keşfedeceksiniz Doğum haritanızdaki Venüs, Lilith, Ay ve Şiron açılarının size neler söylediğini öğreneceksiniz

Kendinizi tamamen yeni bir ışıkta keşfedeceksiniz ve gerçekte bir Tanrıça olduğunuzu fark edeceksiniz!
DETAYLAR VE PROGRAMA KATILMAK İÇİN: https://www.aysegulrsy.com/senbirtanricasin

AYŞEGÜL ERSOY KİMDİR? https://www.aysegulrsy.com/
HATİCE TEMİZ KİMDİR? https://www.haticemiz.com/ben-kimim

Kalbin çağrıyı aldıysa aramıza katıl güzel ruh, biz senin elini tutmaktan mutluluk duyarız! Sevgiler...

31 görüntüleme0 yorum
bottom of page