top of page

Venüs Uranüs üçgeni, Venüs Şiron karesi; aşık oluruz celladımıza
Bir yaramız vardır içerde, kimselerin ilk bakışta göremediği. Halimizi, tavrımızı, duygularımızı oluşturan o yaralar... O açılan yaranın çoğu zaman farkında değilizdir. Çocukluğumuza aittir. Her şeyin çocukluk döneminde kaldığını düşünürüz. Büyüdükçe gömeriz onu içimize. Varlığı türlü olaylarla karşımıza çıksa da tam olarak anlamak için üzerinde durmak gerekir. Bizim ise durup inceleri anlamaya pek vaktimiz yoktur.


O da en gafil avlandığımız konu ilişkilerle ortaya çıkar. İlk kez gördüğümüzde onu, celladımız olduğu çok bellidir ama biz buna aşk deriz. Aşık oluruz celladımıza.


Hiçbir şeyden haberi olmayan o insan gelir yerleşir hayatımıza. O üzerini güzelce kapattığımız yaralarımızı açar. Sözleri saplanır yaramızın üzerine. Yaptıklarıyla tuz basar o yaraya. Ne yaranın farkındadır ne de kanadığının... Onun hiç farkında olmadığı görevi, o yarayı bize hatırlatmaktır.


İşte 14 Ocak'a kadar böyle bir süreç. #Venüs ile #Uranüs arasında şeker gibi bi açı var ancak Venüs, Şiron'dan kare alıyor. Biri gelip yerleşiyorsa kalbinizin ortasına size göstermek istedikleri vardır.


Para piyasaları da çok hareketlenecektir ancak Neptün, Güneş ve Ay'ı 5.evde olan benim için mevzu daima aşk 😏

13 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page