top of page

Yıldız kayar, dilek dilersin ve olur; Venüs Balık Burcunda!Aşk bizi iyileştirir, yaralarımızı sarar, kalbimizi çiçeklendirir.

Renkler daha canlı, herkes daha güler yüzlü, sesler daha neşelidir.

Her zamankinden daha güçlü, daha hareketli, daha heveslisindir.

Gözlerinin içi güler, cildin daha parlaktır, saçların daha coşkuludur.


Bulutların üstünde, toz pembe bir hayat vadeder sana Venüs Balık.

Elinden tutar dans kaldırır. Ay, yıldızlar ve ılık meltem şahittir bu aşka.


Yıldız kaymış, sen dilek dilemişsin ve olmuş gibi...


25 Şubat'ta Venüs yüceldiği Balık burcuna geçiyor ve 21 Mart'a kadar yolculuğuna burada devam ediyor. Başak Dolunayı ve Balık Yeniay'ına eşlik edecek; Uranüs, Neptün ve Plüto ile güzel açılara girecek. Bir tek Ay Düğümleri ile biraz takışacak ama onda da kadersel gelişmeler yaşatacak. Kader çarkı döner ve yeniden yazılır her şey... Buradaki irade ve seçimleri unutmamak gerekir. Bizler seçimlerimizin sonucunu yaşarız.


Hepimizin biraz pembe gözlükler takmak isteyeceği bu dönem özellikle başta Balıklar olmak üzere Yengeç ve Akreplere içinde bulunduğumuz şu dönemde daha iyi hissettirecektir. Boğa ve Oğlaklar için iletişim ve sosyallik artabilir. Koç ve Aslanlar için parasal ve iş anlamında etkileyeceği için yorganı ayağınıza göre uzatmayı unutmayın. Terazi ve Kovalar için karanlıkta kalan olaylar aydınlanıyor, ortaya çıkması gerekenler çıkıyor ve şifalanıyor. Yay, İkizler, Başak burçları için Venüs Balık enerjisi sizin çok alışkın olduğunuz bir enerji olmadığından huzursuzluk verebilir. Ancak bu dönem her sorunu sevgiyle çözebilirsiniz. Sevgi her kapıyı açacak!


Size çok güzel bir Venüs Balık şarkısı bırakıyorum. Öptüm.
23 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page